greenPOWER 2014

W dniach 23-24 września 2014 roku, w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, odbędzie się piąty, jubileuszowy Międzynarodowy Kongres Energii Odnawialnej greenPower.

Organizowany od 2009 roku Kongres greenPower, dzięki niekonwencjonalnemu spojrzeniu na kształtowanie przyszłości energetycznej oraz rolę w tych procesach rozproszonych, innowacyjnych źródeł energii, zyskał uznanie i szerokie grono sympatyków z Polski, Europy i świata. Organizatorzy są przekonani, że tak jak w poprzednich latach, piąta edycja Kongresu stanie się ponownie platformą dla konstruktywnych i inspirujących spotkań przedstawicieli polityki, biznesu i nauki.

Pierwsza edycja Międzynarodowego Kongresu greenPower odbyła się w roku 2009 w Poznaniu i okazała się dużym sukcesem. Kolejne lata potwierdziły sukces pierwszej edycji, gromadząc w ciągu dwóch dni ponad 100 prelegentów i panelistów oraz niemal 1000 uczestników.

Kongres greenPower to miejsce spotkań i dyskusji przedstawicieli polityki, biznesu i nauki zajmujących się rozwojem odnawialnych źródeł energii. Na Kongresie wypracowywane i przedstawiane są strategie kształtujące przyszłość energetyczną opartą na rozproszonych źródłach wiatru, słońca, biomasy, biogazu i biopaliw, wody, a także geotermalnych. 

Kongres greenPower 2014 organizowany jest przez Polską Izbę Gospodarczą Energii Odnawialnej (PIGEO), Fundację REO, Międzynarodowe Targi poznańskie oraz Politechnikę Warszawską. 

img
Organizatorzy

Organizatorzy

Sponsor Platynowy

Sponsor Platynowy

Sponsor Złoty

Sponsor Złoty

Partner Prawny

Partner Prawny

Partner

Partner

Patronat Naukowy

Patronat Naukowy

Partner Finansowy

Partner Finansowy

Patronat

Patronat

Patroni Medialni

Patroni Medialni

img